Nieuws

 • Bewoners sociale huurwoningen krijgen dit jaar geen huurverhoging.

  Het kabinet bevriest de huren voor alle sociale huurwoningen in Nederland. ...

  Lees meer
 • Spreekuur in corona tijd.

  Ondanks corona blijven wij spreekuur houden. Hier onder de datums. maandag...

  Lees meer
Meer nieuws

De Huurdersvereniging in Corona tijd

Het Coronavirus heeft ook op onze vereniging behoorlijk wat invloed gehad. Allereerst moesten wij bij de eerste lock-down afzien van ons spreekuur. Gelukkig hebben wij in die tijd toch de nodige huurders kunnen helpen en bijstaan in hun moeilijkheden. Vooral het in contact brengen met onze corporatie en de juiste personen, bracht veel rust. Waarmee niet gezegd wil worden, dat alles dan ook opgelost is.

Helaas moesten wel alle geplande vergaderingen met onze huurders vervallen. De ledenvergadering en de netwervergadering (vergadering met onze bewonerscommissies) konden niet doorgaan. De laatste netwerkvergadering was wel gepland in een geschikte ruimte, maar moest door de nieuwe maatregelen ook weer afgeblazen worden. Hopelijk zal het volgend jaar weer normaal zijn.

Landelijk gezien speelde er ook genoeg. Vooral de sociale huren waren het onderwerp van gesprek en discussie. Daar waar vanuit de branche organisaties en de politiek druk werd uitgeoefend op de minister, weigerde zij om aangenomen aanbevelingen op te volgen en de sociale huren te bevriezen.

Het mag vreemd overkomen, maar wij als Huurdersvereniging hebben hier toch begrip voor. De huurders willen graag dat er gebouwd wordt en dat er onderhoud gepleegd wordt. Daar hebben de corporaties toch geld voor nodig. Bovendien werd aan de huurders, die financieel in de knel dreigden te komen, de helpende hand geboden. Acheraf blijkt, dat slechts enige procenten hiervoor in aanmerking zijn gekomen en hiervan gebruik hebben gemaakt.

Het lijkt er helaas niet op, dat er een spoedige positieve verandering komt, maar zolang het kan, blijven we onze spreekuren houden op de bekende tijden.

Wij hopen, dat wij elkaar volgend jaar in goede gezondheid weer kunnen treffen.

Nieuws

 • Bewoners sociale huurwoningen krijgen dit jaar geen huurverhoging.

  Het kabinet bevriest de huren voor alle sociale huurwoningen in Nederland. ...

  Lees meer
 • Spreekuur in corona tijd.

  Ondanks corona blijven wij spreekuur houden. Hier onder de datums. maandag...

  Lees meer
Meer nieuws

Contact

Huurdersvereniging Bodegraven
Bodelolaan 20
2411 VR Bodegraven

0172-532295
 • Mozaiëk Wonen

  Mozaiëk Wonen

  Huurdersvereniging Bodegraven en Mozaiëk Wonen hebben een samenwerkingsovereenkomst gesloten....

  Lees meer
 • Over ons

  Over ons

  Als Huurdersvereniging Bodegraven kunnen we onze leden informeren over allerlei praktische vragen op huisvestingsgebied.....

  Lees meer
 • Lid worden

  Lid worden

  Wil je ook lid worden van de huurdersvereniging Bodegraven?

  Lees meer

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.